zavřít

Cestování do vesmíru v Homeplanet

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na dobu, kdy bude běžné cestovat do vesmíru a na jiné planety za zábavou, prací nebo dovolenou, si ještě hodně dlouho počkáme.

Fantazii se však meze nekladou a tak je možné prodírat se nekonečným prostorem, který uchvacuje lidstvo už po tisíciletí, alespoň na obrazovkách a monitorech. Revolt Games je ruský vývojový tým, který se nechal slyšet, že pracuje na nové vesmírné simulaci s názvem Homeplanet. Z této hry jsou také obrázky, které dnes obohatily naši galerii.


další nové obrázky

Homeplanet bude sci-fi hra obsahující prvky simulace vesmírného létání a strategie, zaměřená na konflikt mezi dvěma klany soupeřícími mezi sebou o své teritorium. Hráči budou mít pod kontrolou najednou asi 6 různých vesmírných lodí (hra bude celkem nabízet více než 60 druhů lodí a možnost vybavit je množstvím typů zbraní), se kterými budou bojovat jak v hlubinách kosmu, tak na orbitách různých planet. Splní se tak klukovský sen nejednoho hráče, když se bude moci stát pilotem vesmírného plavidla, popřípadě se setkávat a spolupracovat nebo naopak bojovat s nám vzdálenými civilizacemi. Přibalen bude také editor, takže pokud by snad někoho omrzelo přes 20 misí, které Homeplanet obsahuje, bude si moci vytvořit svou vlastní a ještě navíc navrhnout originální vesmírny koráb nebo zbraň. Hra by měla vyjít v Rusku někdy v dubnu 2002, anglická verze pak zřejmě o něco později.
zdroj: DailyTelefrag

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.