zavřít

České první dojmy z Another War

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

GamePortu se jako jedinému z českých herních webů podařilo z Cenegy vymámit novinářskou preview verzi RPG hry Another War původem z Polska, která je originálně zasazena do období druhé světové války.

V prvních dojmech se dočtete o příběhu na pozadí, RPG prvcích a jejich vlivu na hru, ovládání, systému bojů, humorných rozhovorech a plánovaném vydání koncem tohoto měsíce.

    Another War není tak úplně hard-core RPG, což je nejvíce patrné právě při sestavování vlastností vašeho budoucího hrdiny. Pravda, nejde o nic tak neuvěřitelně jednoduchého, jako třeba Dungeon Siege (první dojmy), nicméně mnoho svobody zde mít také nebudete. Základních vlastností postavy je celkem osm - konkrétně jde o Sílu, Hbitost, Inteligenci, Odolnost, Charisma, Rycholst a Štěstí. Systém jejich vylepšování je řešen klasickým přidělováním skill-pointů, přičemž na samotném začátku můžete přihodit k jednotlivým vlastnostem čtyři volné bodíky. V Another War existují pouze tři základní "povolání", která předurčí schopnosti vaší postavy... [více]
Na stejném serveru pak najdete sedmadvacet screenshotů típnutých z betaverze. Pokud jste byli minulý týden pryč, neměli byste zapomenout na stažení nového traileru (4 MB nebo 11 MB) právě z Another War, který v délce dvou minut obsahuje jak autentické záběry z druhé světové války, tak i ukázky ze hry.
zdroj: GamePort

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.