zavřít

C&C: Red Alert 3 odhalen

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Obálky časopisů odkryly, že čtvrteční velké oznámení EA se opravdu týká nástupce legendární RTS série. + UPDATE

Herní novináři občas naletí na leckterou kachnu, v tomto případě se však shoduje podezřele mnoho na sobě nezávislých zdrojů a tudíž se i my připojujeme k těm, kteří v předem avizovaném čtvrtečním odhalení něčeho velkého ze série Command & Conquer vidí nástupce legendární série Red Alert 3. Již dostatečně nadšené fanouškovské reakce dnes totiž podpořila na internet uniklá obálka maďarského časopisu PC Guru, který slibuje exkluzivní odhalení této hry.

Jak lze s trochou snahy vyčíst z webu PC Guru, březnové číslo má na pulty obchodů přijít právě ve čtvrtek 14.2., tedy týž den, na kdy EA prostřednictvím jejich pořadu Battlecast Primetime slíbilo ono velké oznámení. Dávalo by to smysl i proto, že datadisk pro C&C Tiberium Wars již oznámen byl a stejně tak všichni dobře znají Tiberium.


S jistotou pro tuto chvíli nelze tvrdit ani jedno: nebylo by to také poprvé, co by fanoušci nalétli slibům o Red Alertu 3 a po nedávném slibovaném představení Gears of War 2 v časopise GamePro bychom měli být dvakrát opatrní. Přesto v tutu chvíli - hodinu po půlnoci - doufáme, že obálka maďarského časopisu není zfalšovaná a že EA LA ve čtvrtek skutečně vytáhnou trumfy z rukávu.

Update - tak je to pravda. Šanci exkluzivně odhalit Red Alert 3 dostane i známý americký časopis PC Gamer. Stane se tak v jeho dubnovém čísle, které přijde na stánky 4. března. Obálka má jiný motiv, ruskou vojandu se zbraní v ruce, ale s tou maďarskou je společný kreslený styl. Že by se snad EA zamilovali do cartoonové grafiky a rozhodli se po FIFA Street 3, Battlefield Heroes a boxu Facebreaker takto pojmout i oživení odbočky z řady C&C?

Update 2 - PC Gamer musel odstranit obálku s Red Alert 3 do ofic.oznámení, jelikož ji asi zveřejnil předčasně oproti dohodě s výrobcem.
zdroj: diskusní fóra, VE3D, Kotaku

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.