zavřít

Burnout Paradise v roce 2007 na PS3 a X360

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ještě rychlejší, agresivnější a hlavně destruktivnější mají být závody Burnout 5.

zdroj: Archiv

Loni se majitelé konzolí PS2 a Xbox dočkali - alespoň dle naší recenze - těch nejrychlejších, nejadrenalinovějších a nejakčnějších závodů, které sice nijak zvlášť nevybočují z řady své série, nicméně skýtají takový zážitek, že snadno zapomenete na svět kolem vás. Ptáte se, co si zasloužilo tak silná slova? Odpověď je: hra Burnout Revenge společnosti Electronic Arts, která si později našla cestu také na Xbox 360. Pokud souhlasíte s výše uvedeným verdiktem, pak právě vás jistě potěší zpráva, že EA chystá další díl. Jmenuje se Burnout 5. Vyvíjen je v dílnách britských Criterion Games, a to pro Xbox 360 a PS3. Jeho vydání je naplánováno na příští rok.

Rádi působíte se svým vozem zmatky v ulicích? S ohledem na bezpečnost vaší i ostatních účastníků provozu, stejně jako na bodový systém, nelze Burnout 5 než doporučit. V této hře se budete moci vyřádit tak, jako ještě nikdy. K dispozici vám bude město Paradise City a jeho impozantní infrastruktura vozovek během plného provozu. Každá křižovatka bude představovat potenciální nebezpečí kolize a každá ulice příležitost k porušování všech pravidel. V celé sérii Burnout totiž platí, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Agresivita, rychlost a destrukce, to je to, oč tu běží a v Burnout 5 se toho všeho dočkáte ještě ve větší míře než v předešlých hrách.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.