Budgetovka Pacific Warriors 2 - Dogfight!
zdroj: tisková zpráva

Budgetovka Pacific Warriors 2 - Dogfight!

18. 11. 2003 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Milovníci válečných letounů si jistě nenechají ujít nový titul dánských vývojářů InterActive Vision - Pacific Warriors 2 - Dogfight!, k jehož vydání by mělo dojít už v prvních měsících příštího roku.

news zdroj: tisková zpráva Alespoň tak to ve své tiskové zprávě uvádí vydavatelská společnost 4AM Entertainment. Hráči se v této hře, která bude časově zasazena za události v Pearl Harboru, budou moci ujmout pilotování letadla obou zúčastněných stran - Američanů i Japonců. Pro každou z nich má být připraveno 25 misí, celkem jich tedy můžete očekávat 50. Zalétat si budete moci na čtyřech unikátních historických strojích, přičemž pod vámi se bude odvíjet plně animovaná krajina.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Ve hře se vyskytnou prý i jisté prvky RPG, to když na konci každé mise obdržíte na základě rychlosti dokončení mise, počtu zničených cílů a zabitých nepřátel nebo přesnosti střelby určité body, které pak použijete pro upgrade letadla, zbraní a bomb. Pacific Warriors 2 vás nepustí do akce jen tak nepřipravené, na začátku můžete očekávat nějakou tu tréninkovou misi. Postupně se však bude obtížnost misí zvyšovat. Tuto budgetovou hru, známou rovněž pod titulem Dogfight: Battle for Pacific, si můžete vyzkoušet v nedávno vypuštěné demoverzi (96 MB) obsahující tři mise za Američany a dva z ovladatelných letounů. Demo je k dispozici z 3D Gamers.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články