zavřít

Bude NOLF králem podzimu?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná vás zajímá, která hra by se mohla stát tím černým koněm předvánoční doby podobně, jako se stal Deus Ex hitem prázdnin.

Jedním z horkých adeptů na tento post je špionážní střílečka No One Lives Forever od Monolithu. Ta vás zavede do šedesátých let, kdy budete jako Cate Archer, tedy agentka U.N.I.T.Y, bojovat proti teroristům ze skupiny H.A.R.M. Hra bude postavena na nové verzi enginu LithTech 2.5, který si v této hře odbyde premiéru. NOLF ale zaujme především rozmanitostí a designem všech levelů. Hra bude doslova prošpikována originálními nápady, o čemž se mimojiné můžete přesvědčit ze čtyř nově zveřejněných ukázek ze hry, které se objevily na DailyRadar, nebo z dva měsíce starého dema.


Některé světové herní magazíny měly možnost vyzkoušet si testovací verzi a všichni byli z NOLF nadšeni. Ani my ostatní už nebudeme čekat dlouho, NOLF je již delší dobu gold a na trh se dostane 10.listopadu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.