zavřít

Brink - sólová akce s prvky multiplayeru

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prý zboří tabu v žánru a naváže na Wolfensteina a Quake Wars.

Od týmové střílečky Brink leckdo nevěděl co čekat, zato její vývojáři ze Splash Damage v tom mají jasno. Chtějí zkrátka udržet kontinuitu se svými předchozími dílky Quake Wars a Wolfenstein: Enemy Territory a také přinést nový koncept kombinované sólové a multiplayerové akce.


Brink by měl být shovívavý k nováčkům, kteří se bojí hned skočit do online kooperativního zápasu a raději nejprve trénují v sólové části hry, stejně jako se autoři definitivně hodlají vypořádat se syndromem monotónních interiérových stříleček, kde se chodby jenom hemží houfem nepřátel. Proto se bude Brink postupně otevírat a připravovat vás na tvrdá multiplayerová klání.

Ať už budete hrát sólově nebo online, čekají vás v každém případě prvky z obou žánrů: v rozsáhlých levelech budete kosit nepřátele a plnit úkoly (znáte ze singleplayeru) a při tom si tady vyberete třídu, zvolíte tým a za zabití protivníků budete inkasovat body a killy, jak tomu bývá v DM.

Brink vyjde 7. září pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Brink na pokraji občanské války  [25.3.2010 22:22]
Přizpůsobení postavy z Brink  [25.1.2010 12:12]
První záběry z hraní Brink  [2.12.2009 10:10]

zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.