zavřít

Brink na pokraji občanské války

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Masivní létající Archa už lidstvo dlouho neochrání - schyluje se k válce.

Kolegům ze zahraničního Gamespotu se nedávno podařilo ulovit Richarda Hama, výkonného šéfa vývoje multiplayerové akce Brink. Z rozhovoru vybíráme jen to podstatné o hře:

  • Zasazeno na masivním létajícím městě Arše, kam se lidstvo muselo uchýlit po stoupnutí hladiny oceánu a kde v počtu padesáti tisíc pomalu propuká zoufalství z hladu a také občanská válka - na jednu ze stran se budete muset postavit i tvy.

  • Když hru dohrajete, budete moci se stejnou postavičkou a všemi zbraněmi i skilly absolvovat i kampaň za druhou stranu.

  • Kdykoliv během hraní bude možné si misi zopakovat za protější stranu nebo jednoduše změnit frakci.

  • Čím větší si v editoru postav vytvoříte postavu, tím víc toho unesete (např. těžké zbraně), ale samozřejmě už nepřelezete třeba přes dvoumetrový plot ani nebudete běhat po zdech jako menší a mrštnější postavy.

  • Každý hráč bude mít svůj Command Post, kde bude možné vyměnovat zbraně, doplňovat se nebo si změnit hráčskou třídu - zde se také sejde tým při kooperativní, resp. multiplayerové hře. A pokud nepřátelský Command Post ukradnete, získáte okamžitě důležitou přesilu nad protivníkem.
Brink vyjde na podzim, dle GameStopu údajně již 7. září, pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Přizpůsobení postavy z Brink  [25.1.2010 12:12]
První záběry z hraní Brink  [2.12.2009 10:10]
Policejní brutalita v Brink  [11.9.2009 20:20]

zdroj: Gamespot

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.