Bone - první hra nové série tvůrců Sam & Max
zdroj: tisková zpráva

Bone - první hra nové série tvůrců Sam & Max

28. 2. 2005 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Před pár dny jsme vás v rámci krátkých zpráv informovali o tom, že tvůrci známého titulu Sam & Max: Freelance Police - Telltale Games - chystají na základě licence novou hru na motivy populární komiksové knižní série Jeffa Smithe - Bone.

news zdroj: tisková zpráva Vlastně půjde o celou sérii adventur typu point&click. První z nich má vycházet z první knihy s názvem Out from Boneville. Jak přibližuje původní komiks jeden z vývojářů ve svém rozhovoru pro Adventure Gamers, jde o záležitost s výraznými postavičkami i příběhem. Nabízí prý přesně ten styl světa, jaký je Telltale Games blízký. Vypráví epický příběh na způsob Pána Prstenů, avšak se silnou dávkou humoru a je specificky ztvárněn.

Bone má být vyváženou kombinací klasických adventurních puzzle a miniher. Vývojáři při její tvorbě úzce spolupracují přímo s Jeffem Smithem, aby zůstali co možná nejvíce věrni své předloze a udrželi ve hře tu skvělou rovnováhu humoru a dramatičnosti. Všechny dialogy, ať už ty interaktivní nebo ty v předělových scénách, jsou prý pečlivě sestavovány, aby posílily dané téma a náladu Bone. Unikátní výtvarné pojetí hry by mělo být jednou z věcí, které budou tento titul od jiných odlišovat. Pochopitelně půjde o hru 3D. Termín vydání Bone ještě není zdaleka stanoven přesně. Snad se této hry ale dočkáme ještě letos.

korgull

Nejnovější články