zavřít

Bone - první hra nové série tvůrců Sam & Max

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před pár dny jsme vás v rámci krátkých zpráv informovali o tom, že tvůrci známého titulu Sam & Max: Freelance Police - Telltale Games - chystají na základě licence novou hru na motivy populární komiksové knižní série Jeffa Smithe - Bone.

Vlastně půjde o celou sérii adventur typu point&click. První z nich má vycházet z první knihy s názvem Out from Boneville. Jak přibližuje původní komiks jeden z vývojářů ve svém rozhovoru pro Adventure Gamers, jde o záležitost s výraznými postavičkami i příběhem. Nabízí prý přesně ten styl světa, jaký je Telltale Games blízký. Vypráví epický příběh na způsob Pána Prstenů, avšak se silnou dávkou humoru a je specificky ztvárněn.

Bone má být vyváženou kombinací klasických adventurních puzzle a miniher. Vývojáři při její tvorbě úzce spolupracují přímo s Jeffem Smithem, aby zůstali co možná nejvíce věrni své předloze a udrželi ve hře tu skvělou rovnováhu humoru a dramatičnosti. Všechny dialogy, ať už ty interaktivní nebo ty v předělových scénách, jsou prý pečlivě sestavovány, aby posílily dané téma a náladu Bone. Unikátní výtvarné pojetí hry by mělo být jednou z věcí, které budou tento titul od jiných odlišovat. Pochopitelně půjde o hru 3D. Termín vydání Bone ještě není zdaleka stanoven přesně. Snad se této hry ale dočkáme ještě letos.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.