zavřít

Bondovka Quantum of Solace

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dějiště filmové hry na enginu Call of Duty 4 rozprostřeno po celém světě.

Activision dnes spustili upoutávací stránku na hru Quantum of Solace na motivy stejnojmenného filmu, v němž slavnou špionskou postavu ztvární herec Daniel Craig. Oficiálních informací se tam zatím dozvíte minimum, takže si pojďme shrnout vše, co všechno se v tuto chvíli ví:

  • První bondovka pro současnou generaci konzolí (přijde i na osobní počítače) a zároveň první čerpající z licence, kterou tento distributor vloni koupil.
  • Poběží na enginu Call of Duty 4.
  • Žánrově akce se singleplayerem i multiplayerem (závody od tvůrců Project Gotham Racing jsou až tou další bondovkou).
  • Dějištěm floridské Miami, Bolívie, Londýn a okolí, italské jezero Lake Como, Siena, Vídeň, Černá Hora a Madagascar - první artworky ze hry:
  • Potvrzeno, že hra zahrne i určité pasáže z předešlého filmu Casino Royale.
  • Vývojářem opět sehraný trojlístek firem: Treyarch (tvůrci Call of Duty 3&5) X360/PS3 verzi, Beenox PC verzi a Vicarious Visions ty handheldové.
  • Datem vydání listopad 2008 po méně než 1,5 roku trvající tvorbě.
zdroj: homepage a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.