Bomba v podobě C&C: Generals
zdroj: Archiv

Bomba v podobě C&C: Generals

9. 3. 2002 2:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Velikým překvapením bude pro všechny, jež propadli mánii zvané Command & Conquer, oznámení další hry z této řady, která ponese podtitul Generals.

Možná, že většina z Vás si myslela, že Westwood jsou až příliš zaneprázdněni svým addonem pro Red Alert 2 - Yuri's Revange, avšak pravdou je, že několik členů týmu, zatím nenápadně pracovalo na něčem úplně jiném - na něčem, co příznivcům RTS C&C vezme dech. C&C: Generals bude totiž prvním svého druhu, kompletně ve 3D - slovem kompletně je zde myšleno nejen prostředí, ale také postavičky a všechny jednotky. S tím je samozřejmě spojeno i to, že byl pro tuto hru použit naprosto nový engine, jehož vývoj začal někdy na počátku minulého roku.

C&C: Generals se bude odehrávat v blízké budoucnosti během války, kterou vedou USA a Čína proti fiktivním teroristickým jednotkám zvaným Global Liberation Army. Jak se zdá, je zde smíchaná krutá realita s trochou fantazie a nelze než smutně podotknout, že inspirací tvůrcům byly z části i události 11.září 2001. Hra bude probíhat přes série deseti misí pro každou ze zúčastněných stran.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Více podrobností by se k tomuto titulu mělo objevit až v pondělním preview na GameSpotu, které se Vám samozřejmě pokusíme zprostředkovat. Zatím máte jedinečnou šanci přečíst si tam "alespoň" více než rozsáhlý článek o samotných základech vzniku dalšího pokračování oblíbené RTS v naprosto novém kabátku. Znovu upozorňuji, že jde o článek opravdu hodně obsáhlý a netýká se pouze C&C: Generals, ale zčásti také jeho předchůdců, událostí okolo přechodu na 3D technologie a mnoho dalšího. Nadšence, kteří se dostanou až ke konci, čeká odměna v podobě krátkého filmečku. Celý článek je doplněn četnými fotografiem členů vývojového týmu atd.

Nakonec pro dnešek snad jen tolik, že by se hra Command & Conquer: Generals měla objevit ještě na konci tohoto roku.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články