zavřít

Bojování v Super Smash Bros. Brawl

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Unikátní mix bojovky a plošinovky s online podporou a nabídkou spousty známých herních postaviček.

Hodně netradiční bojovka od Nintenda mířící na konzoli Wii se setkala s odkladem, který jí předurčil datum vydání až na jaře příštího roku. Škoda! Každopádně se tady tvůrci maximálně snaží své dílko vyladit a zpřístupnit co nejširším hráčským masám, za čímž je také jimi nabídnutý systém ovládání nabízející hned čtyři různé konfigurace. Kde se kupř. s wiimote počítá jako s jediným padem ve stylu držení klasického NES ovladače. Nicméně nechybí ani kombo wiimote & nunchuk. Byla-li zkraje řeč o netradičním počinu pak vězte, že Super Smash Bros. Brawl je současně i plošinovka, v níž se budete mít hodně co činit způsobem, v němž je k vidění hodně skákání a přeskakování!


Dočkáte se přitom exkurze do různých prostředí ze známých her, které sice jsou vymodelované trojrozměrně, ale půjde tady toliko o 2D akci. Interaktivní herní scéna bude plná nejrůznějších grafických efektů, dílem způsobených také speciálními útoky jednotlivých protagonistů, přičemž po technické stránce se nahlas mluví o 60fps při 480p zobrazení, navíc s podporou widescreenu. Připravte se na přebohatou nadílkou bijců s unikátními schopnostmi reflektujícími přitom jejich osobnost, takže např. Link (z The Legend of Zelda) tu disponuje charakteristickým atakem na dálku pomocí bumerangu, ježek Sonic zase destruktivním vířivým útokem. Ve hře bude pochopitelně vystupovat především spousta známých postaviček z Nintendo světa, se kterými si to tady budete moci střihnout jednak v co-op režimu a druhak versus, zde se počítá s účastí čtyř hráčů online.Stranou pozornosti by rozhodně nemělo zůstat info, že tvůrci sem implementují level editor, přičemž vámi vytvořený projekt bude samozřejmě možno sdílet s ostatní komunitou skrze Nintendo Wi-Fi Connection servery. Potěšující je také možnost video záznamu vašeho snažení (v maximální délce tří minut), kterýžto si poté můžete uložit do interní paměti konzole či na SD kartu, podobně jako v případě screenshotů ze hry! Brawl má zásadním způsobem vycházet z předchozího počinu pro konzoli GameCube - Super Smash Bros. Melee, takže můžete čekat pořádně bizarní a hektickou nálož s něco minihrami pro zpestření, s volbou vámi preferované Nintendo muziky na pozadí vašeho snažení a modifikací vámi favorizované postavy, jdoucí za rámec vizuálních změn. Pro fanoušky série zkrátka jasná koupě!
zdroj: Shacknews, IGN

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.