zavřít

Boj proti terorismu v PRISM: Threat Level Red

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O hře PRISM: Threat Level Red, vyvíjené současně s hrou pro americkou Národní gardu, jsme na našich stránkách psali naposledy před více než rokem a tak je čas si ji opět připomenout.

Příležitost nám k tomu poskytla společnost Playlogic, která spustila nové oficiální stránky. Kromě toho si dovolím upozornit také na sadu screenshotů, které k nám do galerie přibyly už během E3, ovšem klidně jste je v té smršti všech dalších novinek mohli přehlédnout.


PRISM se řadí žánrově k first-person střílečkám. Jejím tématem je válka proti terorismu. Hráči si užijí prvků špionáže, stejně jako rychlé akce. Jádro hry se soustředí na použití nových či experimentálních zbraní a různých sledovacích technologií. Dějově se PRISM odehrává v blízké budoucnosti. Název titulu je odvozen od stejnojmenné vysoce tajné jednotky domobrany, jejímž členem se hráč stane. Ovšem nejen to. RPISM je prý rovněž akronymem k jistému novému počítačovému programu, který vláda využívá k bezdrátovému prolomení se do bezpečnostních kamer po celé Americe.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.