zavřít

Blíží se Afrika. Ale ne do Evropy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tajemná PS3 hra z africké divočiny se blíží, minimálně na pěti nových obrázcích.

Když jeden japonský internetový obchod před pár dny tipoval, že tajemný PS3 projekt Afrika od Sony spatří světlo světa již v srpnu tohoto roku, ihned to bylo zpochybněno poukázáním na absenci hry v lineupu firmy. Jaká náhoda, že zrovna dnes ráno se spustila oficiální homepage, byť opět pouze v rámci japonského Playstation.com a s nic neříkající animací chodícího nosorožce. Do toho čtveřice nových obrázků - zkrátka konečně to začínalo vypadat slibně...


.. když do toho představitelé Sony před chvílí čerstvě oznámili, že hru v Evropě nevydají. Vyhráno nemá ani americký trh, ohledně něhož zatím Sony mlčí, a jedinou jistotou tak zůstává vydání Afriky v Japonsku. Určitě zklamání a popravdě řečeno dost překvapivé, na druhou stranu zpětně dává smysl, že se hra objevila pouze na obou posledních Tokyo Game Shows. Inu, co se dá dělat. Kdo chce Afriku, ať raději vyhlíží Far Cry 2.
zdroj: Eurogamer, PSU

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.