zavřít

Bláznivá hra v Outlaw Golf i pro PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Outlaw Golf má být hardcore golfovým simulátorem s realistickou fyzikou, ale přesto v zábavném a odlehčeném pojetí, které je znát už i ze stylu prezentovaných obrázků z Xbox verze.

Původně hru vydali Simon & Schuster pouze pro Xbox a GameCube, nyní se ale připravuje její premiéra též na PC a není žádným tajemstvím, že tvůrci zadělávají i na regulérní druhé pokračování. Na hře mimochodem pracují stejní lidé, kteří mají na svědomí Outlaw Volleyball, tedy studio Hypnotix. Celkem si zahrajete ve třech neobvyklých klubech s názvy Turnpike Valley Country Club, Crusty Leaf Country Club a El Diablo Country Club. Nepůjde vždy jen o zelenou trávu a zpestřením celé hry se stanou i drsné závody v golfových vozítkách.

Pokud jde o výběr postav, Tigera Woodse mezi nimi skutečně nenajdete. Jako ekvivalent snad poslouží krásná El Suave (elegantně zapózuje před i po odpalu), motorkářka Harley, kriminálník Killer Miller, fotbalový fanoušek (hooligan) Scummy O'Doole, snobka Trixie a další individuality. Hru svými komentáři zpestří moderátor a komik Steve Carell, takže si vždy vyslechnete barvité hodnocení bez ohledu na to, jak špatný váš výkon bude. Outlaw Golf vyjde pro PC v září 2003 za budgetovou cenu 20 dolarů.

zdroj: GamersHell

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.