zavřít

Bezgravitační FPS Shattered Horizon

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blíže představena multiplayerová hra od tvůrců benchmarku 3D Mark, odehrávající se mezi asteroidy.

Společnost Futuremark, kterou všichni znají jako výrobce benchmarkovacího programu 3D Mark, dnes oficiálně ohlásila svou první hru. Jedná se o multiplayerovou first-person střílečku, kterou předtím pracovně nazývala Pwnage.

Dějištěm Shattered Horizon se stane otevřený vesmír poblíž Země, který je plný úlomků skal a jiných trosek po těžební katastrofě na Měsíci. V tomto nebezpečném prostředí s pohybujícími se překážkami ve vzduchoprázdnu (viz první dva obrázky) budete disponovat kompletní svobodou pohybu díky nulové gravitaci (změna . V roli jednoho z astronautů z rozbité mezinárodní stanice, který už nemá šanci na návrat na Zemi, se chcete zmocnit zbytků zásob představujících jedinou šanci na přežití. Zbraně, pohon a design skafandrů mají vycházet z existujících konceptů, aby to hru udělalo uvěřitelnější.


"Fanoušci 3D Marku nás žádají o hru dlouhá léta a tvrdě pracujeme, abychom vytvořili něco nového a zábavného," říká vedoucí Futuremark Games Studia. A tím má být právě ta nulová gravitace, která v kombinaci s přizpůsobeným designem levelů nabídne úplně jinou hratelnost než ostatní tituly. Dechberoucí světelné efekty a epický výhled na nepočítaně asteroidů obíhajících zeměkouli vás prý na high-endovém PC posadí na zadek. Nicméně důkladná znalost nejnovějšího hardware díky zkušenostem s 3D Markem umožňuje tvůrcům vyladit engine tak, aby si zahráli všichni, nejen horních deset tisíc. Shattered Horizon zatím nemá stanoven termín vydání ani distributora - více v dubnovém článku, nicneříkajícím teaser videu a příští týden na akci NVISION.
zdroj: PR, VE

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.