zavřít

Bez vlastní vůle v RPG Static

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli si libujete ve hrách jako je Fallout, možná Vás zaujme následující titul.

Ten nese název Static a je jedním z deseti finalistů nominovaných na cenu festivalu IGF (Independent Games Festival), který se v Kalifornii uskuteční příští týden od 19.-23.března. Současně bude v té době probíhat ještě GDC (Game Developers Conference), v rámci které se vývojový tým této hry rozhodl představit nejen své dílo, ale také jeho demo. Zároveň jim zřejmě půjde také o to, aby na Static nalákali vhodného vydavatele.

Static je RPG a bude se odehrávat v retro-futuristickém a post-apokaliptickém USA. Hrou by Vás měl provázet silný příběh týkající se tajných vojenských experimentů s myslí člověka. Vy se stanete obětí těchto pokusů a nezbyde Vám nic jiného, než bojovat proti útlaku a vyhýbat se všudypřítomným a ostražitým "tronikům". Kdysi prospívající velmoc je nyní zničena a zruinována díky jaderné válce. V hlubokém podzemí dávno zapomenutého vojenského zařízení se nachází ti, co přežili velkou zkázu. Oni však stojí před další neméně strašnou hrozbou - ztrátou své vlastní vůle...


další nové obrázky

Obrázky v naší galerii Vám nabídnou poněkud názornější pohled na tuto postapokalyptickou RPG, jejíž vydání je ve hvězdách, neboť zatím není vydavatele, který by se této důležité povinnosti ujal. Nezbývá než doufat, že se tento nedostatek povede co nejdříve vyřešit.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.