zavřít

Bethesda odkládá nový The Elder Scrolls už podruhé, tentokrát na příští rok

Android PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch iOS Xbox One X

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Bethesda teď má plné ruce práce s Fallout 76, ale jeden vývojový tým tam pilně pracuje na novém The Elder Scrolls. Multiplatformní Blades spatří světlo světa až v prvních měsících příštího roku. Původně jsme se hry měli dočkat už letos na podzim, jen aby ji vývojáři odložili na „ještě letos“, což už nyní také neplatí.

Aktuální odklad na začátek příštího roku oznámila Bethesda na Twitteru ElderScrolls, zatím bez udání jakéhokoliv důvodu či vysvětlení. Hru přitom oznámil šéf studia Todd Howard už v létě na E3, kdy šlo o jednu ze tří nově oznámených her ze série The Elder Scrolls. Zbývající dvě byly hned během E3 vydaná zjednodušená audio verze Skyrimu a plnohodnotná The Elder Scrolls VI.

The Elder Scrolls: Blades začne svůj život na Androidu a iOS, jen aby se později dostal na PC i konzole. Hra by měla na maximálním množství platforem podporovat cross play a počítá se i s podporou virtuální reality.

Na letošní E3 jsme měli Patrika, který si TES: Blades zahrál, pochvaloval a napsal, že například „souboje nejsou úplně triviální a ovládání patří k tomu nejlepšímu, s čím jsem se v případě velkých her na mobilu setkal“. Celé jeho dojmy z hraní mobilní verze hry si můžete přečíst zde.

Pokud vás TES: Blades zajímá, můžete se zaregistrovat buď na Android či iOS a tím zvýšit své šance na přednostní přístup do plánované betaverze.

Tagy: akční fantasy RPG mobilní hra E3 2018

Zdroje: Twitter ElderScrolls

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.