zavřít

Beam Breakers - závody v New Yorku

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová 3D akční závodní hra s názvem Beam Breakers od společnosti Similis Vám možná trochu připomene včera recenzovanou taktéž závodní hru NY Race, inspirovanou filmem Pátý Element.

zdroj: Archiv

Společného mají na první pohled opravdu mnoho. Beam Breakers Vás také zavedou do budoucnosti, do města New York City a i zde se setkáte s mrakodrapy mezi nimiž se v několika úrovních vznáší futuristická vozidla. Kromě známých míst v NY se seznámíte i s novými fantastickými stavbami. Hráč se stane členem jakéhosi gangu, který se baví nelegálními závody s jinými gangy, přičemž se všichni snaží vyhnout se kontaktu s policií. Každý gang má specifický design svých aut a vlastní odznak.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak dalece se budou obě hry ve skutečnosti podobat, zjistíme, až bude Beam Breakers dokončen, což by mělo být někdy na jaře příštího roku. Vydání se zhostí společnost Fishtank Interactive.
zdroj: 3DGamers zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.