zavřít

Battlefield Command = Wartime Command

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hru, kterou jsme dosud byli zvyklí vídat jako Battlefield Command, budeme - jak ve své tiskové zprávě uvedla společnost Codemasters - ode dneška uvádět pod jiným názvem - Wartime Command: Battle For Europe 1939-1945.

Důvody pro takovou změnu jsou prý čistě praktické a komerční. Pokud si honem nemůžete vzpomenout, o jaký titul se jedná, pak připomenu, že je to taktická válečná real-time strategie od ruských vývojářů 1C. V naší galerii se navíc můžete podívat na nové screenshoty z ní. Vydání Wartime Command se máme dočkat na jaře příštího roku.


nové obrázkykompletní galerie

Jak je z celého názvu už na první pohled patrné, bude děj této hry zasazen do období 2. světové války. Hráči si budou moci sami vybrat stranu, za kterou se tohoto světového konfliktu zúčastní. Kromě toho si budou moci vybrat i konkrétní národ, kterých zde bude zastoupeno devět (včetně Británie, USA, Německa, Francie a Ruska). Tvůrci velmi dbají na autenticitu svého díla a tak všechny jednotky, uniformy, zbraně, vozidla i letouny budou odpovídat skutečnosti. Neméně realistické by mělo být i prostředí. Každá mise, kterých zde má být okolo stovky, je založena na historických událostech.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.