zavřít

Battlefield Command na enginu IL-2 Sturmovik

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po masivním úspěchu leteckého simulátoru IL-2 Sturmovik (recenze, rozhovor) se jeho autoři z ruských Maddox Games pustili nažhaveni pořádnou finanční injekcí do několika dalších produktů.

Vedle přímého pokračování Sturmoviku a úplně jiného leteckého simulátoru byl zatím odhalen na veřejnosti jen jeden, který zatím není definitivně pojmenován, ale říká se mu jednoduše World War II. Půjde o 3D real-time strategii umístěnou do válečných let 1941-1945, která toho bude mít s IL-2 Sturmovikem kromě tématu hodně společného - bude totiž těžit z jeho modifikovaného herního enginu. Ten byl mnohými lidmi ještě před vydáním hry označován za víceúčelový a už první sedmnáctka screenshotů naznačuje vysokou úroveň pozemních detailů (všimněte si třeba trávy na louce, GeForce 3 se pod kapotou vašeho počítače zřejmě nebude nudit :)


další nové obrázky

Hráči budou v RTS World War II ovládat speciální armádní síly složené z tanků, APC a dalších válečných strojů, přičemž jsou slibovány i scénáře vycházející přesně z historických událostí. Více se o této nadějné hře dozvíme na květnovém veletrhu E3 v Los Angeles, kam se mimochodem poprvé osobně chystáme.
zdroj: DailyTelefrag, SimHQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.