zavřít

Battlecruiser Generations = Universal Combat

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost DreamCatcher přišla s oznámením, že poslední díl ze série her Battlecruiser od Dereka Smarta - Battlecruiser Generations - ponese úplně jiný název, a to Universal Combat.

Podle mluvčí společnosti DreamCatcher se během vývoje hra stala něčím víc než "jen" masivní vesmírnou simulací a je nyní i určena širšímu spektreu hráčů. DreamCatcher se také zmínil o tom, že titul bude moci vedle nového animačního enginu a nové grafiky nabídnout i nový interface a také schéma ovládacích prvků bylo prý těžce přepracováno tak, aby jej bylo možné snadno používat. V dohledné době by měly být spuštěny nové oficiální stránky projektu a na začátek příštího měsíce bylo přislíbeno také hratelné demo.

zdroj: GS

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.