zavřít

Baseball Mogul 2003 - hra pro sportovce

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dallasská společnost Monkeystone Games nyní spolu se Sports Mogulem pracují na vydání Baseball Mogul 2003, což je nejposlednější vydání ze série sportovních simulací pro PC.

Hráči obdivující baseball, se v této hře mohou stát generálním manažerem svého nejoblíbenějšího baseballového týmu. Baseball Mogul 2003 bude k zakoupení na monkeystone.com a sportsmogul.com někdy ke konci března 2002. Série Baseball Mogul je oficiálně licencovým produktem Major League Baseball Players Association a obsahuje také fotografie a statistiky 1500 hlavních ligových hráčů.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.