zavřít

Barevný svět on-line akce Survival Project

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno jsme byli jedním čtenářem (thx CatEye) upozorněni na zahájení betatestování hry Survival Project.

Pokud jste toto jméno dosud neslyšeli, nejste sami. Prý má jít o velice zábavnou onlinovou akci v reálném čase, zpestřenou prvky RPG, ve které hráči pomocí zabíjení nepřátel sbírají body (zkušenosti), kódy (peníze) a různé karty se zbraněmi, případně elementy na jejich vylepšení. Jak netradičně a roztomile Survival Project vypadá, si můžete prohlédnout i na homepage, kde začal již zmiňovaný betatest.


Hru je možno hrát v několika různých módech a na výběr je osm základních typů postav. Pokud se do Survival Project testu zapojíte nebo ho už nějaký čas hrajete, podělte se s ostatními o vaše dojmy v diskusi pod článkem.
zdroj: homepage, e-mail

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.