zavřít

Barevné zběsilosti ve Worms 3D

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hry série Worms jsou dodnes pokládány za jedny z nejzábavnějších vůbec a v tomto duchu by se mělo nést i chystané pokračování Worms 3D, jehož hlavní přednost je začleněna už do samotného názvu.

Trojrozměrné zde má být téměř všechno, čímž samozřejmě přibude i úplně nová dimenze při taktizování a vymýšlení zákeřných postupů na ještě zákeřnější nepřátele. Nový engine, na kterém titul poběží, pochází plně z produkce Team 17 a údajně nevyužívá klasickou polygonovou technologii, takže výsledek vypadá zcela jinak než u ostatních her. Jak, to můžete posoudit na několika starších obrázcích z naší galerie.

Ve Worms 3D byste se měli dočkat přítomnosti několika druhů kamery, vybíraných v závislosti na povaze právě probíhající akce. Potěší jistě i absolutně zničitelný terén a množství šílených výbušnin. Co se týče multiplayeru, ten mohou očekávat majitelé PC (do výše 4 hráčů), u konzolistů není zatím nic jisté, tvůrci se však netají svým přáním integrovat i podporu služby Xbox Live. Další věcí, kterou překvapivě nikdo nezakrývá, je též potřeba pořádně vylepšit AI v singleplayeru - je pravda, že ta chloubou hry nebyla snad nikdy :) Vývoj Worms 3D je v současnosti někde na půli cesty, takže nezbývá nic jiného, než držet palce, abychom si už brzy mohli užít další oddychovou červí řežbu.

zdroj: AxbData2.de

kate

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.