Barevné zběsilosti ve Worms 3D
zdroj: Archiv

Barevné zběsilosti ve Worms 3D

3. 3. 2003 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Hry série Worms jsou dodnes pokládány za jedny z nejzábavnějších vůbec a v tomto duchu by se mělo nést i chystané pokračování Worms 3D, jehož hlavní přednost je začleněna už do samotného názvu.

Worms 3D zdroj: Archiv Trojrozměrné zde má být téměř všechno, čímž samozřejmě přibude i úplně nová dimenze při taktizování a vymýšlení zákeřných postupů na ještě zákeřnější nepřátele. Nový engine, na kterém titul poběží, pochází plně z produkce Team 17 a údajně nevyužívá klasickou polygonovou technologii, takže výsledek vypadá zcela jinak než u ostatních her. Jak, to můžete posoudit na několika starších obrázcích z naší galerie.

Ve Worms 3D byste se měli dočkat přítomnosti několika druhů kamery, vybíraných v závislosti na povaze právě probíhající akce. Potěší jistě i absolutně zničitelný terén a množství šílených výbušnin. Co se týče multiplayeru, ten mohou očekávat majitelé PC (do výše 4 hráčů), u konzolistů není zatím nic jisté, tvůrci se však netají svým přáním integrovat i podporu služby Xbox Live. Další věcí, kterou překvapivě nikdo nezakrývá, je též potřeba pořádně vylepšit AI v singleplayeru - je pravda, že ta chloubou hry nebyla snad nikdy :) Vývoj Worms 3D je v současnosti někde na půli cesty, takže nezbývá nic jiného, než držet palce, abychom si už brzy mohli užít další oddychovou červí řežbu.

zdroj: AxbData2.de

kate

Nejnovější články