zavřít

Baldurs Gate: Dark Alliance II pro konzole

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal a Interplay dnes oznámili vývoj titulu Baldur's Gate: Dark Alliance II pro Xbox a Playstation 2.

Samotných prací na hře se opět ujme divize Interplay Black Isle Studios. První díl Baldurs Gate: Dark Alliance získal v recenzích poměrně slušné hodnocení (GameSpot 8.8/10; AVault 4,5/5; GameSpy 84%), a tak jsou jeho příznivci jistě zvědaví, jak nástupce, který bude hotov koncem roku, dopadne. Pro zajímavost, na PS2, Xboxu i GameCube se původní hry celkem prodalo přes milion kopií, což může být i jeden z důvodů, proč hra vůbec nevznikla pro PC.

Baldurs Gate: Dark Alliance II se bude opět odehrávat ve světě Forgotten Realms, který má být založen na třetím vydání pravidel Dungeons & Dragons. Hráči mají očekávat více monster, dokonalejší prostředí a pětici nových postav, ze kterých si budou moci vybrat svého hrdinu. Chybět nebudou ani skryté lokace a možnost tvorby vlastních magických artefaktů. Více se majitelé konzolí brzy dozví z oficiálních stránek, ale hru samotnou si vyzkouší až letos na podzim. Sadu prvních obrázků z Xboxové verze naleznete zde.

zdroj: GamersHell, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.