zavřít

Baja - závody pro drsňáky

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Off-road adrenalin od autorů série MX vs ATV v bližších podrobnostech a prvním traileru.

Offroadové závody Baja pro THQ kutí ne přímo Rainbow Studios (čili autoři MX vs ATV Untamed), nýbrž nově vzniklý tým 2XL Games, kam několik lidí z Rainbow přešlo. Spolu s hrstkou obrázků a trailerem si díky čerstvé náloži informací lze udělat lepší přehled o tom, co hra nabídne:

  • Tři vytrvalostní jízdní kategorie Baja 250, 500 a 1000.
  • Celkem 95 tratí, z toho přes 50 krátkých, 20 pro rally a několik určených extra módům Hill Climb a Opne Class Challenge.
  • Mód Hill Climb, kde budete vyjíždět strmé kopce a vzápětí z nich ďábelskou rychlostí zase klesat, při čemž bude ohrožen podvozek vašeho vozidla.
  • Open Class Challenge se startovními body rozmístěnými různě po mapě dle výkonu a max. rychlosti jednotlivých vozidel, tzn. některá se potkají skoro až na cílové čáře.
  • 3 nastavení modelu poškození: kompletní, pouze vnějškový a žádný.

Baja debut trailer
  • Licence na více než 160 závodních týmů, stovky sponzorů apod.
  • V multiplayeru volné projíždění se po trati a blbnutí, přičemž závod začne, teprve když se doplní počet hráčů.
Baja vyjde na podzim pro X360 a PS3 - více v oznámení.
zdroj: PR, IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.