Až přijde Fahrenheit...
zdroj: tisková zpráva

Až přijde Fahrenheit...

1. 11. 2001 22:37 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Pokud jste z těch lidí, kteří sem tam odlepí své oko od monitoru počítače, když zazní znělka oblíbeného televizního seriálu, zejména pak pokud jde o seriál stylu Krajní meze nebo něco podobného, možná Vás bude zajímat, že francouzská společnost Quantic Dream nyní pracuje na své nové 3D real-time adventuře, která nese přívlastek episodická.

Fahrenheit, tak se tato hra jmenuje, bude podobně jako TV seriály vycházet na díly. Každý měsíc můžete být hlavním hrdinou dalšího víc než napínavého pokračování tohoto paranormálního thrilleru. V roli "lovce" budete odhalovat zlověstná tajemství záhadných seriových vražd v New Yorku. Tyto vraždy mají jedno společné - podivný rituál, budete stát tváří v tvář temným silám.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Velmi zajímavé a plné záhad jsou i obrázky z této hry, které Vám dnes přinášíme. K ovládání hry Vám plně postačí pouze myš a mezerník, což je určitě dobrá zpráva, protože si tak aspoň budete moci maximálně užít atmosféru aniž byste přemýšleli nad tím, které tlačítko na klávesnici právě teď honem zmáčknout. Fahrenheit je postaven na ICE technologii patřící právě Quantic Dream (mimochodem, zdá-li se Vám tento název povědomý - jde o tvůrce Omikronu s Davidem Bowiem). První episodu můžete očekávat v druhém čtvrtletí 2002, přičemž jako první bude k dispozici verze pro PC a později i pro konzole. Zanedlouho prý bude také demo.

Poté co přijde Fahrenheit, svět už nikdy nebude takový, jaký byl....
zdroj: Avault Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články