zavřít

Atlantica info

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Firma Lonely Cat Games složená z bývalých zaměstnanců Illusion Softworks (konkrétně hlavní programátor a designér Hidden & Dangerous - viz tento článek na BW) oznámila práce na 3D akční střílečce Atlantica, což vám asi (stejně jako mě) moc neříká.

zdroj: Archiv

O co tedy jde? Hra je situována do roku 3000 před n.l., kdy jsou na zemi dva národy - Incas a Atlantis - s rozdílnými vlastnostmi a jako už tradičně se nemají rádi. Jinak by mělo jít víceméně o klasickou střílečku s možností přepínání pohledů first/third person. Pro nás je zajímavé hlavně to, že je pro hru použit engine ze hry Hidden & Dangerous od brněnských Illusion Softworks. Tenhle Insanity engine už ale není nejnovější a můžeme se tedy jen nechat překvapit, co z něj lze ještě vytáhnout a jak moc ho jeho tvůrci dokážou vylepšit.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Autoři hry si pro vývoj naplánovali celkem 18 měsíců, což vzhledem k tomu, že začali teď v létě, značí, že by se Atlantica mohla objevit zhruba za rok.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.