zavřít

Arkádová střílečka Alien Blast - The Encounter

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Strategy First a Made by Kiddies vydaly oznámení, že spojily své síly a na začátku příštího roku vydají pro PC arkádovou sci-fi střílečku Alien Blast - The Encounter.

V této first-person akci budete muset projevit svou odvahu, neboť zde budete čelit hordám různých vetřelců. My vám dnes můžeme nabídnou pár screenshotů z této hry.


nové obrázkykompletní galerie

Vaším úkolem je bránit spřátelené planety před nájezdy nepřátel. Budete na to sami a daleko od své domovské sluneční soustavy. Hra se prý může pochlubit detailní 3D grafikou a realistickým prostředím. Vedle single-playeru bude připraven pochopitelně i multiplayer. Jelikož jde o klasickou arkádu, dočkáte se v rámci celkových 45 misí i několika levelů, kde budete vystaveni útokům mocného bosse. Veškerá akce má být doprovázena realistickými zvukovými efekty.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.