zavřít

Arkádová klasika v Metal Slug

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představovat nějak podrobněji tuhle sérii je asi zbytečné, po nedávno vydaném třetím dílu se nyní chystá kompilát zahrnující Metal Slug 4 & Metal Slug 5, který má v polovině roku dorazit až na konzole PS2 a Xbox.

Klasické 2D střílečky jsou de facto minulostí a každé podobné oživení je fanoušky velice vítáno.

Navíc, jde-li o jednu z nejlepších coin-opovek, která neztrácí nic ze svého kouzla ani s přibývajícími roky. Takže s chutí do Metal Slug, v němž vás mají čekat výběr ze čtyř různých postav, multiplayer pro dva hráče a frenetická a velice stylová akce, ve které s vybraným hrdinou budete likvidovat všechno, co se v obraze jenom trochu pohne! Ať již to jsou vrtulníky, letadla či tanky. Nepřátelské síly si navrch budou vypomáhat mj. i pořádně narostlými bossy, takže se máte skutečně nač těšit!


Trademarkem téhle série je specifický smysl pro humor, do značné míry oživující rámec zdejšího dobrodružství. Budete se moci změnit v mumii, zombíka, nebo odporně ztloustnete následkem bohapustého přejídání. Určité ulehčení vašeho pachtění přijde v momentě nekonečných kreditů, díky čemuž na jednu stranu půjde hru dokončit za necelou hodinu, na druhou tu stále má být prostor pro další motivaci k hraní. Počítaje v to eventuální snahu o vylepšení celkového skóre či kooperaci, která vám hned tak nezevšední. Závěrem ještě připomínka ilustračních videí na serveru IGN.
zdroj: IGN

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.