zavřít

Arkáda Storm Angel hotova a v prodeji

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojáři z Loaded Studio již dokončili svůj sharewarerový projekt s názvem Storm Angel a dali jej zájemcům k dispozici na svých stránkách.

Než se rozhodnete pro zakoupení plné verze této vcelku zábavné arkádové střílečky plné nejrůznějších efektů, můžete si vyzkoušet hratelné demo, které si můžete stáhnout rovněž z oficiálních stránek nebo ze stránek GGMania.com. Plná verze hry obsahuje 13 levelů, během kterých si vyzkoušíte deset různých zbraní. Obtížnost je volitelná. Když se budete hodně snažit, podaří se vám otevřít i některé skryté herní módy.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.