zavřít

Arkáda Heli Heroes se skvělým příběhem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

ZUXXEZ Entertainment by měli začít na vánoce prodávat novou 3D arkádu nazvanou Heli Heroes.

Hra byla vyvinuta týmem Reality Pump. Narozdíl od předchozích titulů z jejich dílny (Earth 2150), budete v této hře střílet přímo shora dolů. Tuhle hru bych mohl přejít s tím, že tady už pár screenshotů máme, nicméně mne upoutal dost zajímavý příběh, za kterou by se nemusela stydět ani adventura.


Příběh se odehrávat v budoucnosti, kde všichni žijí v míru, beze strachu z války, smrti nebo zničení. Situace je totiž kontrolována 29 počítači. Avšak jak se společnost vyvíjí a ještě více technizuje, dochází k obrovskému rozšíření Internetu. Nějakým nedopatřením se do sítě připojí i oněch 29 počítaců, které tak začnou komunikovat s okolním světem. To samotné by ještě nebylo tak strašné, kdyby tyto počítače nenarazily na sice izolovaný, ale přesto k síti připojený, počítač patřící historickému muzeu určený na simulaci válečných her. Jak jednou došlo ke spojení, válečně naladěný počítac začal používat těch 29 ostatních k rozjetí pořádné válečné simulace, což přivedlo svět do krize, kterou ješte nikdy nezažil. Vy jste jediný, kdo se svým strojem Hokum nebo AH64 Apache Longbow stojí proti zničením lidstva. Vaším úkolem bude najít a zničit postupně všechny počítače, které se nacházejí na různých místech světa, sbírat zdroje energie a různé věci a to vše při manévrování z jedné strany na druhou, ďábelsky-šílené střelbě a pohybu pouze dopředu (jak je u těchto her zvykem). Každá helikoptéra bude vyzbrojena primárními i sekundárními zbraněmi, které budete moci postupně nahrazovat např. lasery nebo raketami. Během akce se bude zvyšovat i obtížnost. Hra bude obsahovat 6 kapitol po několika misích a samozřejmě boss levely. Každopádně to vypadá na dobrou řežbu!
zdroj: GamersPulse

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.