zavřít

Aquanox 3 a další plány JoWoodu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strategie JoWoodu je už několik let neměnná, to znamená nejprve vydat všechny hry v německy mluvících zemích a až o pár měsíců později je vyšperkované o všechny patche či vylepšení vypustit i jinde ve světě.

Kvůli tomu jsme zatím neměli tu čest setkat se s Gothic II nebo Aquanox II, ačkoli naši západní sousedé si je mohou užívat už od loňského podzimu. A nejinak tomu bude i v letošním roce. Kolegové z německého Tiscali nás dnes upozornili, že v jednom diskusním fóru objevili seznam chystaných titulů JoWoodu pro rok 2003, který vyplynul z konferenčního hovoru s investory o finančních vyhlídkách do budoucnosti.

Vedle starých známých jako jsou slovenská FPS Chaser, válečné RPG Silent Storm, vojenská simulace Soldner: Secret Wars nebo fantasy RTS Spellforce a Against Rome má JoWood v plánu ještě spoustu dalších novinek. Z nich je asi nejzajímavější vznik už třetího dílu podmořské střílečky Aquanox a také blíže nespecifikovaných her nesoucích německé názvy Railroad Gigant: Der erste Pionier a Transport Gigant. To první vypadá jako další datadisk pro oblíbený Industry Giant II, zatímco to druhé by teoreticky mohlo být něco na způsob klasiky Transport Tycoon od Chrise Sawyera (doména TransportGigant.com zatím jen vše přesměrovává na hlavní stránku JoWoodu). Osobně mi také připadá, že JoWood nemůže stihnout všechny tyto hry vydat letos, takže se některé z nich možná odloží až na příští rok.

Update 21:30 - podle informací na této fanouškovské stránce se Aquanoxu 3 dočkáme zřejmě až příští rok, letos to údajně má být jen limitovaná edice prvních dvou dílu, konverze pro PS2 a benchmark AquaMark3.

zdroj: Tiscali.de

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.