zavřít

Apokalypsa se blíží s FPS Psychotoxic

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O tom, jak by mohl vypadat New York za sedmnáct let, se vás budou snažit přesvědčit němečtí vývojáři Nuclear Vision ve své 3D akční střílečce Psychtoxic.

Hlavní hrdince bude kromě fyzických předností dána do vínku i schopnost číst si ve vzpomínkách ostatních lidí a již teď si můžete být jistí, že se jí tento um bude v řadě misí nadmíru hodit. Za úkol nedostane nic jednoduššího, než odvrátit příchod Čtvrtého jezdce, posledního ze čtveřice démonů, přinášejících na Zem smrt, zkázu a chaos. Proti ní se postaví ďábelský Aaron Crowley, šéf sekty, která má na svědomí vyvolání celé apokalypsy.


nové obrázkykompletní galerie

Příběh se bude odehrávat hned ve dvou dějových rovinách, tou první bude skutečná realita, tou druhou pak vzpomínky, noční můry a halucinace. Hra poběží na 3D engine Vulpine, jehož schopnosti vám ale dnešní tmavé obrázky příliš nepřiblíží. Tvůrci tvrdí, že půjde o špičkovou technologii, jejíž grafické možnosti budou sahat až k zobrazení 45 000 polygonů na objekt. Ve hře se celkem podíváte do 23i lokací, ve kterých potkáte 22 druhů různých nepřátel, mezi nimi i 8 postav, se kterými můžete pohovořit a získat informace. O akční FPS Psychotoxic určitě ještě uslyšíte ve spojení s herní výstavou E3, dokončena by měla být již v červnu.
zdroj: GamersHell, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.