zavřít

Anglická verze datadisku pro Settlers V

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jaká to shoda náhod.

Zrovna dnes, kdy u nás Playman začal prodávat českou verzi real-time strategie Settlers V: Dědictví králů (lokalizace formou titulků za překvapivých 899 Kč), ohlásil UbiSoft anglickou verzi prvního datadisku. Ten zatím nemá žádný oficiální podtitul, ale v Německu, kde tradičně vyšel v předstihu, se jmenuje Nebelreich a pochází z něj sadu screenshotů v galerii.

Přídavek přinese novou singleplayerovou kampaň, ve které budete s třemi hratelnými hrdiny (hodný, zlý...) prozkoumávat tajemnou zemi v devíti misích. V nich narazíte na různá vylepšení, mezi něž patří efekty počasí, nová bojová jednotka Riflemana (střelec z pušky, dříve se hovořilo ještě o zloději) nebo novou krajinu se stepí a močálem. Budete mít možnost stavět na určitých místech mapy mosty, abyste získali snadnější přístup k surovinám nebo strategickou výhodu nad nepřítelem v bitvě. Dále se těšte na desítku samostatných map pro jednoho hráče nebo multiplayer a také editor misí. Anglická verze datadisku pro Settlers V vyjde už 24. června (původně ho UbiSoft avizoval na 3. čtvrletí letošního roku).

zdroj: Blues

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.