zavřít

America Army kooperativně v Overmatch

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Následující informace jistě potěší všechny hráče vojenské střílečky America's Army: Special Forces.

zdroj: Archiv

Objevila se na stránkách projektu a slibuje dosud největší a dost možná i nejambicióznější edici, jaká kdy vyšla. Jmenuje se America's Army: Overmatch a objevit se má koncem léta. V současné době dobíhá její betatestování.

America's Army: Overmatch má představit několik úplně nových funkcí a vlastností, které budou mít hodně výrazný dopad na to, jak se hra hraje. Co je ovšem momentálně asi nejdůležitější, že Overmatch hráčům nabídne dvě nové kooperativní mise pro 9 hráčů, které postaví Rangery a Special Forces proti přesile nepřátelských AI vojáků a vozidel. Bude to velmi nepoměrný konflikt, při němž bude až pět nepřátel na jednoho. AI protivníků prý přitom představuje mnohem organizovanější vojenskou sílu, než jakou předvedli vzbouřenci a teroristé v multiplayerových misích AA. Podrobnosti najdete zde. Co se týče budoucnosti AA, vývojáři se prý připravují na vývoj America's Army 3, která poběří na technologii Unreal Enginu 3.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.