zavřít

Aliens vs Predator: Extinction i pro PC?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série Aliens vs Predator se pro milovníky akcí stala pojmem a nyní se pokusí zaujmout i příznivce real-time strategií.

Zono a Electronic Arts totiž vyvíjejí akční RTS Aliens vs Predator: Extinction, která je zatím netradičně ohlášena pouze pro Xbox a PlayStation2. Na next-gen konzolích příliš her tohoto žánru nevychází, ale vývojáři věří, že právě tato dokáže vyplnit mezeru na trhu a získat si srdce hráčů. V příběhu se setkají tři klasické skupiny - alieni, predátoři a mariňáci, na planetě LV-742. Boj o potravu, přežití i nadvládu může začít.

Aliens vs Predator: Extinction je zatím potvrzena pouze pro výše zmiňované konzole, ovšem dá se předpokládat, že časem by mohla vyjít i pro osobní počítače. Engine, zvaný F-spike, je totiž údajně využitelný i pro jiné platformy a vývojáři se netají svými ambicemi vytvořit další verze. Aliens vs Predator: Extinction bude čistě singleplayerovou záležitostí a svého dokončení se dočká ještě letos v létě či na podzim. Vice informací načerpáte v rozhovoru s tvůrci na ActionTripu, odkud pochází i čtyři nové obrázky.

zdroj: ActionTrip

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.