zavřít

Akční superhrdina Hero X

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Infogrames dnes oznámili, že do měst vstoupí nový tajemný hrdina.

Tento hrdina dostal označení Hero X a setkáte se s ním v jejich připravované akční hře pro PC. Tvůrcem této hry je norská společnost Amazing Games a vydání bychom se měli dočkat už na začátku letošního léta.


další nové obrázky

Lepší představu o tom, co si pod titulem Hero X máme představit, napovídají první obrázky (thx to GameSpot), jak se zdá, tak půjde o dalšího superhrdinu v komiksovém stylu, který se bude snažit vyčistit město od přítomných zloduchů. K tomu mu budou nápomocny různé supersíly, včetně rengenového vidění, super-rychlosti, neviditelnosti a dalších schopností. Mezi jednotlivými misemi Vás budou bavit komiksové filmečky rozvíjející další příběh.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.