zavřít

Akční strategická RPG The VATZ

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na květnové E3 bude představena také nadcházející akční strategická hra ze třetího pohledu s názvem The VATZ, na níž v současné době pracují kanadští Beenox.

The VATZ poběží na jejich vlastní nejnovější 3D technologii označované jako Goliath engine. Prvních šest obrázků si nyní můžete prohlédnout v naší galerii.


další nové obrázky

The VATZ prý nabídne hned několikanásobně zamotaný příběh a oživí nový originální svět. Oficiální stránka hry je v podstatě spíše ódou na tento engine, než místem, kde byste se měli dozvědět něco blíže o vlastní hře. Na podrobnější informace si tedy nejspíš budeme muset ještě pár týdnů počkat.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.