zavřít

Akční RPG Marvel: Ultimate Alliance

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Activision včera oficiálně oznámila to, o čem jsme vás informovali před více než týdnem, a to jest, že ve spolupráci s Marvel Entertainment vyvíjí novou akční RPG - Marvel: Ultimate Alliance, která obsáhne tolik komiksových postaviček najednou, jako ještě žádná jiná hra.

Hráči se zkrátka budou moci vžít do rolí svých oblíbených hrdinů ze světově profláknutých příběhů, včetně Spider-Mana, Wolverina, Blada, ad. Půjde přitom o blaho naší planety i Marvelovského universa. Vývojem titulu se zabývají studia Raven Software a C.B. Cebulski, protože v plánu jsou verze pro současné konzole, konzole příští generace, PC a handheldy. Dva první screenshoty, které máte možnost shlédnout v naší galerii, pocházejí z konzolí. Jeden je ze současných, druhý z next-gen. Vydání hry je naplánováno na letošní podzim.


Marvel: Ultimate Alliance vám prý bude moci nabídnout hluboký a bohatý herní zážitek. Zásluhu na tom má mít údajně to, že si budete moci svůj herní tým zcela přizpůsobit vlastním představám (co do jména, ikony či vozidla). Každá postavička vaší skupiny, která bude jako celek budovat v rámci unikátního příběhu se spoustou misí a úkolů svou reputaci, se bude moci zdokonalovat zvlášť od ostatních. Stejně tak ale můžete všechny hrdiny obdarovávat stejným dílem jako jednotku, abyste udrželi určitou rovnováhu party. Hra vám představí nový systém soubojů. Vašimi nepřáteli budou ti nejhorší marvelovští super-lotři. Bojovat se bude všude možně, ve vzduchu, pod vodou i na zemi, a to s využitím nejrůznějších bojových triků, pohybů a speciálních sil. V případě potřebu půjde využít jako zbraně i objekty v okolí.

Activision vedle singleplayeru ohlásila rovněž multiplyaer. A to ne jen tak ledajaký. Tvořit prý bude velmi silnou součást hry. Hráči se v něm budou moci v kooperativních příběhových módech postavit na stranu dobrých i zlých hrdinů. Zahrát si budete moci offline i online. Připraveny budou ale pochopitelně také kompetitivní módy.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.