zavřít

Akční hra nové generace - The Gladiators

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Arxel Tribe a francoužští Eugene Systems spolu v současné době pracují na svém novém titulu, kterým by se měla stát akční RPG The Gladiators.

Plného představení této hry bychom se měli dočkat až na květnové výstavě E3 a po spuštění plánovaných oficiálních stránek 10. května. V obchodech se s The Gladiator prý setkáme přesně 5. října 2002, no uvidíme ;) Zatím vezměte zavděk alespoň několika prvními obrázky, které si můžete v naší galerii prohlédnout.


další nové obrázky

The Gladiators Vám ve třech kampaních po 20 misích nabídnou tři rasy k soupeření - US Army, Aliens, Galactic Forces. Čeká Vás zcela interaktivní prostředí, v němž budete moci použít i zničit vše v okolí. Prostor zde bude i na multiplayerové klání až 8 hráčů po LAN i internetu. Na další informace si pár dnů ještě počkáme.
zdroj: GH

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.