zavřít

Akční adventura Vanguard Project!

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Galilea Multimedia jsme v poslední době zmiňovali už několikrát, a to v souvislosti s adventurou Jack the Ripper.

Tento vývojářský tým ovšem zdá se pracuje ještě na jedné adventuře, určené nejen pro PC, ale také pro konzole. Má být akční a jmenovat se má Vanguard Project!. Její vydání se očekává až v příštím roce. Žádné obrázky vám z ní zatím nemůžeme nabídnout, ale podle informací uvedených na oficiálních stránkách společnosti, půjde o hru zejména pro ty hráče, kteří milují Half-Life, Deus Ex, Men in Black a X-Files. Ba co víc, také prý pro ty, kteří našli zalíbení v růžových cadillacích, rock'n'rollu a naleštěném chromu.

Vanguard Project! vás vezme zpět o pár desítek let. Přesněji řečeno, ocitnete se v USA, v roce 1957. Hlavní postavou zde bude John Doe, mírumilovný a spořádaný to člověk, který se však jakousi nešťastnou náhodou přimotá do zákeřného spiknutí. Jeho život se rázem obrátí vzhůru nohama. Sledují ho nějací muži v černém, cosi donutilo spolupracovat CIA s KGB a navíc to má všechno nějakou souvislost s misí v Normandii, jíž se John před lety zúčastnil, a ještě nějakým projektem umělé družice zvané Vanguard. Je toho dost, co bude třeba rozšmodrchat. Hra má být 3D a velmi interaktivní. Snad se již brzy dozvíme nějaké další podrobnosti.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.