Akční adventura Vanguard Project!
zdroj: tisková zpráva

Akční adventura Vanguard Project!

21. 7. 2003 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Galilea Multimedia jsme v poslední době zmiňovali už několikrát, a to v souvislosti s adventurou Jack the Ripper.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Tento vývojářský tým ovšem zdá se pracuje ještě na jedné adventuře, určené nejen pro PC, ale také pro konzole. Má být akční a jmenovat se má Vanguard Project!. Její vydání se očekává až v příštím roce. Žádné obrázky vám z ní zatím nemůžeme nabídnout, ale podle informací uvedených na oficiálních stránkách společnosti, půjde o hru zejména pro ty hráče, kteří milují Half-Life, Deus Ex, Men in Black a X-Files. Ba co víc, také prý pro ty, kteří našli zalíbení v růžových cadillacích, rock'n'rollu a naleštěném chromu.

Vanguard Project! vás vezme zpět o pár desítek let. Přesněji řečeno, ocitnete se v USA, v roce 1957. Hlavní postavou zde bude John Doe, mírumilovný a spořádaný to člověk, který se však jakousi nešťastnou náhodou přimotá do zákeřného spiknutí. Jeho život se rázem obrátí vzhůru nohama. Sledují ho nějací muži v černém, cosi donutilo spolupracovat CIA s KGB a navíc to má všechno nějakou souvislost s misí v Normandii, jíž se John před lety zúčastnil, a ještě nějakým projektem umělé družice zvané Vanguard. Je toho dost, co bude třeba rozšmodrchat. Hra má být 3D a velmi interaktivní. Snad se již brzy dozvíme nějaké další podrobnosti.

zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články