zavřít

Adventura Sam & Max 2 zrušena!

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po loňském poslání k ledu kreslené adventury Full Throttle II nám LucasArts připravili další velký šok.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Dnešní krátkou zprávou totiž hernímu světu oznámili i zrušení své další humorné adventury Sam & Max 2: Freelance Police.

    Po pečlivém zhodnocení situace na dnešním trhu a podpořeni ekonomickými důvody jsme se rozhodli, že není ten správný čas pro vydání grafické adventury na PC.
Toto prohlášení finančního manažera Mika Nelsona je prakticky jediný komentář, který LucasArts k celé záležitosti vydali. Podle dalších informací se v souvislosti s odpálkováním hry zatím neplánuje propouštění zaměstnanců.

zdroj: Archiv Další hrou, jejíž vývoj byl pozastaven, je podle IGN akce American McGee's Oz podle knížek pro děti od L. Franka Bauma. Atari se totiž vzdali vydavatelských práv a tvůrci z Carbon6 Entertainment poté nedokázali najít jiného distributora, protože je všude odmítli s tím, že se nejedná o nějakou známou a osvědčenou herní sérii či značku a tím pádem je úspěch takového titulu velkou sázkou do loterie. Jedinou šancí na vzkříšení Oz je eventuální vznik tématicky příbuzného filmu od producenta Jerry Bruckheimera nebo Disneyho, kteří na něj koupili práva. McGee proto vzal funkci kreativního ředitele ve společnosti Enlight (Joan of Arc, Restaurant Empire).
zdroj: BluesNews

kate&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.