zavřít

Adventura podle seriálu Law & Order

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná i vy jste měli někdy možnost shlédnout alespoň jeden díl z populárního amerického kriminálního seriálu Právo a pořádek (Law & Order), který byl vysílán i v našich končinách.

Možná, že někteří z vás také tuší, že podle něj již byla zpracována počítačová hra, která své hráče stejně jako seriál přivedla do realistického světa zločinu, vyšetřování a zákonného soudního řízení. Hra se jmenovala Law & Order: Dead on the Money a do seznamu svých titulů ji může zařadit tvůrčí společnost Legacy Interactive.

Tito vývojáři však nyní usoudili, že bylo jejich dílo za velkou louží natolik úspěšné, že by si zasloužilo nové pokračování a tak v současné době pracují na Law & Order II: Double or Nothing, jehož vydání předpokládají ještě letos. Včera dokonce podepsali smlouvu s vydavatelskými společnostmi Vivendi Universal (zajišťuje distribuci v Americe) a DreamCatcher Interactive, která navíc také získala práva na distribuci prvního dílu hry, jenž začne šířit již začátkem jara. Adventuře Law & Order propůjčí své hlasy skuteční hrdinové seriálu, herci Jerry Orbach, S. Epatha Merkerson a Elisabeth Röhm. Legacy Interactive budou hru lokalizovat také do francouzštiny, němčiny, španělštiny a italštiny. Více informací a lepší obrázek o této sérii získáte po navštívení oficiálních stránek titulu.

zdroj: Legacy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.