zavřít

Adventura Jack Keane, od tvůrců Ankh

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jack Keane je zatím ještě pouze pracovní název pro nově oznámenou klasickou adventuru vývojářského týmu Deck 13 Interactive, tvůrců adventury Ankh, která si vysloužila tři prestižní ocenění na tento měsíc pořádané akci udílení cen německým vývojářům (Nejlepší německá hra roku 2005, Nejlepší soundtrack a Nejlepší zvuk).

Mnoho podrobností o tom, co bude nová hra obnášet, zatím není známo.

Víme jen, že hráč ztvární roli Jacka Keana, jemuž osud připravil dosud nejtěžší životní výzvu. V čem ta výzva spočívá, tisková zpráva neříká. Jackovo dobrodružství však má mít spád i humor. Celkově jde prý o velmi ambiciózní projekt, postavený na nejnovější technologii programátorů z Deck 13. O tom, že se nejedná o žádnou rychlokvašku, ostatně svědčí i plánovaný termín vydání - první čtvrtletí 2007. Vydavatelem má být společnost CDV Software Entertainment.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.