zavřít

Adventura Black Mirror 2, nástupce Posla Smrti

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Upuštěno od přechodu do 3D a oznámeno, kdo je vývojářem namísto berounských Future Games. + PRVNÍ OBRÁZKY

Německý vydavatel dtp, který je vlastníkem značky Black Mirror (to byl zahraniční název pro českého Posla Smrti), dnes představil druhý díl. O něm se ví od začátku 2007, neboť jednička byla nejen u našich západních sousedů bestsellerem a tak distributor považuje za povinnost vytvořit žádaného nástupce. Stejně tak se počítalo s tím, že dvojku už nebudou dělat berounští Future Games, zaměstnaní nyní jinými projekty (mj. Alter Ego), nýbrž že jím pověří jiné studio. Tím se po dlouhém a pracném hledání nakonec stali hannoverští Cranberry productions, tvořeni zkušenými lidmi z bývalých 4Head Studios, známí ze strategické simulace The Guild.

Původně se Black Mirror 2 plánoval jako 3D hra, ale posléze tvůrci zjistili, že se třetí rozměr pro takový typ hry vůbec nehodí. Navíc i fanoušci si přáli, aby zůstal zachován styl originálu. Proto tedy hra bude opět ve 2,5D, což znamená kombinaci vysoce detailních 2D pozadí s 3D postavami, a je to jedině dobře. Ostatně mrkněte na první tři obrázky:


Na příběhu spolupracují profesionální spisovatelé a hráčům je opět slibován napínavý a děsivý zážitek. Děj se bude odehrávat v roce 1990, dvanáct let po prvním dílu, kdy hlavní hrdina Solitary Darren potká kouzelnou Angelinu, která pracuje ve fotostudiu v Biddefordu, malém městečku v New England. O stejnou dívku se zajímá i Darrenův despotický šéf a navíc ji někdo pronásleduje, což se budete snažit vyšetřit. Zavítáte přitom i do vesničky Willov Creek z prvního Posla Smrti.

Datum vydání Black Mirror 2 pro PC, na němž se pracuje od začátku letošního roku, je stanoveno na 2009.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.