zavřít

Adrenalinová arkáda Voltage z Česka

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Staňte se Nejlepším závodníkem sluneční soustavy v nové hře českých tvůrců.

Pro PS3, X360 a PC je určena hra, jejíž vývoj zajišťuje česká divize IBA Group. Projekt nese název Voltage a jedná se o futuristickou závodní arkádu se strategickým nádechem. Hráči v ní budou soutěžit o titul Nejlepšího závodníka sluneční soustavy, z čehož vyplývá, že se bude závodit na různých planetách či jejich satelitech, a to konkrétně například na Zemi, Marsu, Venuši, Jupiteru, Saturnu i na Měsíci či Europě. V naší galerii si máte možnost prohlédnout několik ukázek.


Voltage vám dá na výběr z celé řady různých vozidel vybavených antigravitačními motory fungujícími na elektriku, jaderný nebo tachyonový pohon. Tato trojkombinace vám umožní přizpůsobit se potřebám tratě, situaci a dostupnosti toho kterého typu paliva. Tratě také nebudou jen tak ledajaké, resp. budou se na nich vyskytovat různá překvápka v podobě teleportů, electromagnetických plošin, power-upů, a dalších věcí, včetně zajímavých bonusů. V nabídce hry mají být tři herní módy - Championship, Quick Race a Multiplayer. Vydání si vzala na starost společnost Lexicon Entertainment, která ho naplánovala na podzim roku 2008.
zdroj: PR

korgull
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.