zavřít

3D střílečka Neuro se představuje

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Výstavní stánek na lipském Expu, kde se bude presentovat ruská vydavatelská společnost Russobit M, bude mít svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout.

Vedle produktu s názvem S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost (vyvíjí jej GSC), o kterém se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací z našeho dnešního interview, se zde chystají představit i další díla, včetně zcela nové 3D first-person střílečky s názvem Neuro (první zmínku o ní jste mohli číst v únoru). A právě z té vám dnes - dalo by se říci exkluzivně - přinášíme několik zcela nových screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Neuro vzniká v dílnách společnosti Revolt Games, která si však nyní říká 3Map Games. Tito vývojáři se mj. letos připravují uvést na trh také další svůj projekt - vesmírný simulátor Homeplanet (brzy si na Tiscali budete moci přečíst rozhovor i o této hře). Ačkoli by se mohlo zdát, že mají tyto dvě hry jen pramálo společného, pravý opak je pravdou. Totiž, jak střílečka Neuro, tak vesmírný simulátor Homeplanet se budou odehrávat v tomtéž světě nebo lépe řečeno vesmíru. Zajímavé je i to, že Neuro bude naprosto čistokrevnou střílečkou z vlastního pohledu, tedy bez jakýchkoliv prvků RPG nebo dalších žánrů. Hra vás přivede do kompletně cyberpunkového světa daleké budoucnosti. Tvůrci by vám rádi představili asi 22 lokací, přičemž poměr zastoupení vnitřních a vnějších prostor je vyrovnaný. V Neuro se budete potýkat s nejrůznějšími mutanty a vetřelci. Váš arzenál bude sestávat jak ze zbraní, které lze běžně spatřit v jiných FPS, tak z několika úplně originálních kousků. Více se o této hře dozvíte až z připravovaného rozhovoru na Tiscali v brzké době.
zdroj: GGMania

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.