3D střílečka Neuro se představuje
zdroj: tisková zpráva

3D střílečka Neuro se představuje

28. 8. 2002 18:30 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Výstavní stánek na lipském Expu, kde se bude presentovat ruská vydavatelská společnost Russobit M, bude mít svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout.

Vedle produktu s názvem S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost (vyvíjí jej GSC), o kterém se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací z našeho dnešního interview, se zde chystají představit i další díla, včetně zcela nové 3D first-person střílečky s názvem Neuro (první zmínku o ní jste mohli číst v únoru). A právě z té vám dnes - dalo by se říci exkluzivně - přinášíme několik zcela nových screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Neuro vzniká v dílnách společnosti Revolt Games, která si však nyní říká 3Map Games. Tito vývojáři se mj. letos připravují uvést na trh také další svůj projekt - vesmírný simulátor Homeplanet (brzy si na Tiscali budete moci přečíst rozhovor i o této hře). Ačkoli by se mohlo zdát, že mají tyto dvě hry jen pramálo společného, pravý opak je pravdou. Totiž, jak střílečka Neuro, tak vesmírný simulátor Homeplanet se budou odehrávat v tomtéž světě nebo lépe řečeno vesmíru. Zajímavé je i to, že Neuro bude naprosto čistokrevnou střílečkou z vlastního pohledu, tedy bez jakýchkoliv prvků RPG nebo dalších žánrů. Hra vás přivede do kompletně cyberpunkového světa daleké budoucnosti. Tvůrci by vám rádi představili asi 22 lokací, přičemž poměr zastoupení vnitřních a vnějších prostor je vyrovnaný. V Neuro se budete potýkat s nejrůznějšími mutanty a vetřelci. Váš arzenál bude sestávat jak ze zbraní, které lze běžně spatřit v jiných FPS, tak z několika úplně originálních kousků. Více se o této hře dozvíte až z připravovaného rozhovoru na Tiscali v brzké době.
zdroj: GGMania

korgull

Nejnovější články