3D RTS Kombat mění název - Officers
zdroj: Archiv

3D RTS Kombat mění název - Officers

22. 3. 2004 9:09 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnost Game Factory Interactive nás dnes informovala o změně názvu chystané 3D RTS Kombat, kterou vyvíjí studio 3A Games.

Tito vývojáři se totiž po dohodě s vydavateli rozhodli hru překřtít na - podle nich zřejmě svůdnější - Officers. Už i na oficiálních stránkách tuto změnu zaregistrujete celkem nepřehlédnutelně. I když text zde stále ještě hovoří o Kombat, logo už je nové.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Jiné změny titul prý však nepostihly. Děj je stále zasazen do období 2. světové války, hráč se stále může stát velícím důstojníkem jedné ze zúčastněných armád a stále je zde snaha o to, aby vám události války byly zprostředkovány co možná nejprecizněji. Tvůrci totiž hru prezentují také jako válečný simulátor.

Bitvy se mají odehrávat na mapách o velikosti 20 x 20 km. Každá ze stran může v boji využít až 15 tisíc jednotek a až 500 jednotek v zorném poli může být přímo ovládáno. Okolní krajina se bude lišit podle toho, kde se boje budou odehrávat tak, jako je tomu ve skutečnosti. Jak je vidět na ukázkách v naší galerii, vývojáři vás neušetří ani nejrůznějších rozmarů počasí a proměny dne v noc, což všechno bude mít vliv i na průběh bitvy.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články